Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

EGEPHARMA

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Değerli hissedarlarımız, kıymetli iş ortaklarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarımız,

Egepharma olarak, sizlere en iyisini sunmak ve sağlığınıza katkıda bulunmak için çalışma taahhüdümüzü sürdürüyoruz. Bu mesaj, Egepharma ailesinin tüm üyelerine yönetim kurulumuzun duygu ve düşüncelerini iletmek amacıyla yazılmıştır.

Bugüne kadar geçen yıllarda, Egepharma olarak sürekli büyümeye ve gelişmeye devam ettik. Bu başarı, sadık müşterilerimizin ve değerli iş ortaklarımızın desteği sayesinde mümkün oldu. Her adımda, bizimle birlikte yol alarak bu başarıları elde ettiğiniz için teşekkür ederiz.

2023 yılı, daha büyük fırsatlar ve daha büyük başarılarla dolu olacak demiştik, ekonomik, kültürel ve belki de en önemlisi teknolojik dönüşüme tanıklık ettik. Gelişen teknoloji, bununla beraber hayatımıza yeni giren kavramlar, değişen iş yapış şekilleri ve öncelikler karşısında her daim çevik ve hızlı kararlar aldık. Üretimdeki gücümüzü, değişime ayak uyduran değil değişime öncülük eden olma hedefi ve bu yönde hayata geçirdiğimiz uygulamalarla pekiştirdik ve vitapure ilaç firmamızı faal duruma aldık. Bugün de en önemli gayretlerimiz kapsamında değişime önderlik etmek ve geleceği yakalamak yer alıyor. Müşteri memnuniyetini ve kalite standartlarını yükseltmeye devam ederken, sürdürülebilirlik ilkelerine ve toplumsal sorumluluğumuza bağlı kalmayı sürdüreceğiz.

Egepharma ailesinin bir parçası olarak, gelecekte daha büyük başarıları birlikte yakalayacağımıza olan inancımızı sürdürüyoruz. Sizlere olan minnettarlığımızı ifade etmek için bu mesajı yazıyoruz.

Daha sağlıklı bir geleceğe doğru birlikte yürümeye devam edelim!

Saygılarımla,

Egepharma Yönetim Kurulu Başkanı

egepharma, ege pharma, vitapure, fermix damla, fermix şurup, fermix kapsül, info saşe, porege sprey, vitadent granul saşe egepharma, ege pharma, vitapure, fermix damla, fermix şurup, fermix kapsül, info saşe, porege sprey, vitadent granul saşe

Üretim yerimizi incelemek için lütfen linke tıklayınız